e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.5.049

Numer asc Etykieta Typ
EC-001
Dodatkowa cena
Opcja umożliwiająca konfigurację oraz późniejsze wyświetlenie dodatkowej ceny w e-commerce powiązanej z ceną w RAKSSQL. Cena dodatkowa jest traktowana jako punkt odniesienia np. do ceny_www, która jest prezentowana jako cena podstawowa w e-commerce. Opcja dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Ceny i cenniki.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-002
Słowniki - kursy walut
Wprowadzono możliwość edycji oraz dodawania kursów walut z poziomu e-commerce. Opcja dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Słowniki>>Kursy walut.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-003
Wyświetlanie promocji z uwzględnieniem magazynu
Usprawnienie związane z wyświetlaniem towarów promocyjnych znajdujących się w magazynie z uwzględnieniem ustawień konta B2B. Towary o stanie zerowym są pomijane.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-004
Wyświetlanie kategorii na stronie z podgrupy drzewa grup dowolnych
Opcja włącza wyświetlanie kategorii na stronie tylko z określonej podgrupy drzewa grup dowolnych. Dzięki opcji można utworzyć podgrupę www a następnie stworzyć strukturę kategorii wyświetlanych na witrynie. Opcja dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia wyświetlania e-commerce>>Wyświetlaj tylko grupy dowolne.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-005
Integracja z serwisem Skąpiec.pl
Opracowano współpracę e-commerce z serwisem porównującym ceny Skąpiec.pl. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka WWW>>Prezentacja oferty w formacie: Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Radar.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-006
Wyszukiwarka kontrahenta - dodatkowe pola
W Panelu Administracyjnym zakładka Kontrahenci dodano możliwość wyszukiwania po dodatkowych polach:
  • adres
  • telefon
  • e-mail
  • strona www
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-007
Intergracja z serwisem Ceneo.pl
Opracowano współpracę e-commerce z serwisem porównującym ceny Ceneo.pl. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka WWW>>Prezentacja oferty w formacie: Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Radar.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-008
Intergracja z serwisem Nokaut.pl
Opracowano współpracę e-commerce z serwisem porównującym ceny Nokaut.pl. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka WWW>>Prezentacja oferty w formacie: Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Radar.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-009
Integracja z serwisem Radar.pl
Opracowano współpracę e-commerce z serwisem porównującym ceny Radar.pl. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka WWW>>Prezentacja oferty w formacie: Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Radar
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-010
Parametry towarów
Funkcjonalność pozwalająca na tworzenie parametrów dla towarów. Dzięki funkcjonalności istnieje możliwość definicji dowolnych parametrów dla towarów, przykłady: - rozmiar - sezon - kolor - pojemność Dodatkowo dla parametrów można przypisać wartości zależne od rodzaju występowania np. opakowanie i jego pojemność. Parametry pełnią funkcję informacyjną i są wykorzystywane między innymi przy eksporcie oferty do porównywarek cen m.in. Ceneo.pl. Funkcjonalność jest dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Słowniki>>Parametry towarów.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-011
Hurtowe przypisywanie parametrów do towarów
Funkcjonalność pozwalająca na hurtowe przypisywanie parametrów do towarów. Dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Narzędzia>>Przypisywanie parametrów.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-012
Podgląd zamówień/statusy zamówień
Podgląd stanu realizacji zamówień oraz samego zamówienia z poziomu Panelu Administracyjnego. Podgląd dostępny jest w Panelu Administracyjnym zakładka Narzędzia>>Statusy zamówień.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-013
Domyślne wyświetlanie towarów - tylko ze zdjęciem
Parametr pozwalający na domyślne ustawienie wyświetlania towarów w katalogu - tylko ze zdjęciem. Parametr dostępny w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Ustawienia wyświetlania e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-014
Domyślne wyświetlanie towarów - tylko dostępne.
Parametr pozwalający na domyślne ustawienie wyświetlania towarów tylko dostępnych w katalogu e-commerce. Parametr dostępny w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Ustawienia wyświetlania e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-015
Eksport cen sprzedazy wyświetlanych w e-commerce w formacie RAKSSQL XML
Eksport cen sprzedaży wyświetlanych w e-commerce w formacie RAKSSQL XML. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka WWW>>Oferty. W celu eksportu należy wybrać format oferty - RAKS XML.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-016
Dostosowanie e-commerce do nowe wersji RAKSSQL 2009.2.6.807
Dostosowano e-commerce do nowej wersji RAKSSQL 2009.2.6.807.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-017
Rozrachunki - podsumowanie.
Dodano możliwość podsumowania rozrachunków kontrahenta w module mobilnego handlowca. Opcja dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Kontrahenci.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-018
Wybór ceny netto i brutto w zarządzaniu cennikami
Możliwość wyboru ceny netto i brutto w funkcjonalności zarządzania cennikami. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Narzędzia>>Zarządzanie cennikami - po wejściu w edycje danego cennika.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-019
System uprawnień
System uprawnień dla mobilnych handlowców. Funkcjonalność administratora pozwalająca na tworzenie profilów określanie ich praw do poszczególnych funkcji systemu. Uprawnienia mogą zostać określone dla: - kartoteki kontrahentów, - zamówień, - ofert, - faktur, - rozrachunków - i pozostałych (podgląd cen sprzedaży, zmiana magazyn, zmiana szablonu e-commerce) Utworzony profil może zostać przypisany dla mobilnego handlowca przy zakładaniu konta w systemie. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka WWW>>Profile - system uprawnień.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-020
Ustawienia cen i rabatów
Funkcjonalność e-commerce równoważna funkcjonalności programu RAKSSQL dotyczącej rozszerzonego wyboru cen sprzedaży i rabatów. Oprócz obsługi i możliwości definiowania ustawień cen i rabatów takich jak w programie dodano: możliwość ustawień dla kontrahenta lub grupy kontrahentów: - na towary danego producenta, - na towary danego producenta i grupy towarowej jednocześnie, - za zamówienie składane z internetu, - za zapisanie się do newsletter'a, - dodatkowego rabatu za wybraną płatność Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Słowniki>>Ustawienia cen i rabatów.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
2 3 z 3
platforma B2B, e-commerce

Wymiana relacji biznesowych pomiędzy partnerami za pośrednictwem sieci oraz nowoczesnych aplikacji i systemów w dzisiejszych czasach stała się standardem. Chcąc być bliżej klienta/partnera, być bardziej otwartym na jego potrzeby dajemy narzędzie pozwalające "nie zamykać hurtowni". Moduł B2B jest nowoczesnym oprogramowaniem pozwalającym na udostępnienie części systemu RAKSSQL klientom firmy. Zastosowanie B2B pozwala na prowadzenie relacji biznesowych w trybie 24 godzin na dobę przez 365 dni w roku.

Płatności on-line
Platnosci.pl - to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL