e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.5.049

Numer asc Etykieta Typ
EC-021
Słownik opakowań zbiorczych
Definicje opakowań zbiorczych, słownik w e-commerce odnosi się bezpośrednio do słownika w RAKSSQL. Dostępne w Panelu Administracyjnym zakładka Słowniki>>Opakowania zbiorcze.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-022
Zbiorowe przypisywanie opakowań zbiorczych do towarów
Funkcjonalność umożliwiająca przypisanie danego opakowania zbiorczego grupie towarów spełniającej podane kryteria wyszukiwania: grupa towarowa, producent, fragment nazwy, parametr towaru. Dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Narzędzia>>Przypisywanie opakowań zbiorczych.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-023
Ustawienia cen dla opakowań zbiorczych
Pozwala ustalić po jakiej cenie będzie sprzedawany towar jeśli zostanie zakupiony w opakowaniu zbiorczym. Możemy utworzyć powiązanie między opakowaniem zbiorczym a ceną.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-024
Wejścia do e-commerce
Funkcjonalność zapisująca unikalne wejścia do e-commerce z możliwością sprawdzenia adresu wejścia oraz ewentualnej wartości złożonego zamówienia. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka WWW>>Wejścia do e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-025
Błąd: "Znikające sposoby dostawy"
Naprawa błędu w funkcjonalności Sposoby dostawy. Błąd polegał na tym, że po odznaczeniu opcji wyświetlaj przy danym sposobie dostawy nie był on również wyświetlany w definicji sposobów dostawy.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-026
Zbiorowe przypisywanie załączników do towarów
Został dodany parametr "nadpisz" przy wykorzystywaniu funkcjonalności Zbiorowego przypisywania załączników do towarów. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Narzędzia>>Zarządzanie załącznikami.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-027
Data realizacji przy finalizacji zamówienia przez mobilnego handlowca
Została dodana możliwość określenia daty realizacji zamówienia przy finalizacji zamówienia przez mobilnego handlowca.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-028
Zbiorowe przypisywanie akcesoriów do towarów
Funkcjonalność umożliwia przypisanie wielu akcesoriów jednocześnie dla wielu towarów według zadanych kryteriów. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym sekcja Narzędzia>>Zbiorowe przypisywanie akcesoriów dla towarów.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-029
Błąd: Generowanie mapy strony dla google
Zostały dodane linki do stron z towarami danego producenta w poszczególnych grupach towarowych razem z podstronami, pierwsza, druga itd. Przy wykorzystaniu kompresji gz juz nie trzeba zmieniać nazwy pliku mapy strony na sitemap.xml.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-030
Rozbudowa formularza do wysyłania newsletter'a
Rozbudowano newsletter w e-commerce o możliwość wysyłania wiadomości e-mail na podstawie przygotowanego szablonu. Szablony dla newslettera znajdują się w katalogu smarty/mail/newsletter danego szablonu. Dodano możliwość wysłania maili na dodatkowe adresy e-mail, obrazki w wiadomości mogą być załączane do wysyłanego maila tak, by nie były pobierane z zewnętrznego serwera.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-031
Anuluowanie zamówienia przez mobilnego handlowca
Funkcjonalność pozwalająca dla konta mobilnego handlowca na anulowanie pozycji z zamówienia i zapis "pustego zamówienia". UWAGA- ze względu na zachowanie chronologii w systemie (numeracji) nie ma możliwości usunięcia zamówienia przez mobilnego handlowca.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-032
Zdublowani kontrahenci podczas rejestracji w e-commerce
Usprawniono proces zakładania kont z poziomu e-commerce i dodawania ich do bazy w RAKSSQL. Wcześniejsze wersje pozwalały na wprowadzenie numeru NIP rozdzielonego kreskami lub bez kresek - pozwalało to na rejestrację "dwóch różnych kontrahentów". W obecnej wersji weryfikacja numeru NIP odbywa się niezależnie od wprowadzanego formatu.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-033
Parametr- bez cen promocyjnych w B2B
Dodano parametr w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Ceny i cenniki, który pozwala na wyłączenie cen promocyjnych dla użytkowników B2B.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-034
Jednostka stałej wagi opakowania doliczana do zamówienia
Dodano funkcjonalność doliczania jednostki stałej wagi opakowania dodawana do całości zamówienia, która może być wyliczana w wartościach: - kg - dag - g - % Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Ustawienia zamówień.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-035
Domyślna grupa dowolna kontrahentów dla osób indywidualnych rejestrujących się w e-sklepie
Dodano parametr pozwalający na ustalenie dowolnej grupy dla kontrahentów rejestrujących się w e-commerce jako klienci indywidualni. Parametr dostępny w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Rejestracja.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-036
Domyślna grupa dowolna kontrahentów dla firm rejestrujących się w e-sklepie
Dodano parametr pozwalający na ustalenie dowolnej grupy dla kontrahentów rejestrujących się w e-commerce jako firmy. Parametr dostępny w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Rejestracja.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-037
Domyślny rodzaj ceny dla kontrahentó zarejestrowanych w e-sklepie
Dodano możliwość wybrania ceny dla kontrahentów posiadających konta w module e-sklep. Opcja może służyć jako forma promowania zakupów on-line. Dostępna jest w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Rejestracja.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-038
Domyślny rodzaj rabatu dla osób rejestrujących się w e-sklepie
Dodano możliwość ustawienia rabatu dla nowo zarejestrowanych użytkowników e-sklepu. Opcja może służyć jako forma promocji sklepu i zachęcać do rejestracji w e-sklepie. Dostępna jest w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Rejestracja.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-039
Przypisywanie towarów do grup dowolnych
Funkcjonalność znajduję się w panelu administratora, zakładka narzędzia w sekcji przypisywanie towarów do grup dowolnych. Jak sama nazwa wskazuje narzędzie pozwalające na zbiorowe przypisywanie towarów do grupy dowolnej. Na przykład możemy przypisać towary z danej grupy podstawowej do pewnej grupy dowolnej lub spełniających podane kryteria wyszukiwania. Możemy określić producenta towaru, fragment nazwy, grupę podstawową i parametry towaru.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-040
Integracja z serwisem aukcyjnym Allegro.pl
Zintegrowano RAKSSQL e-commerce z serwisem aukcyjnym Allegro.pl przy wykorzystaniu WebAPI. W obecnej wersji zostały opracowane następujące zagadnienia: - współpraca z Allegro.pl - współpraca z testwebapi.pl – testowe wystawianie aukcji - możliwość konfiguracji wielu kont Allegro - jednoczesna praca użytkowników Allegro - przeglądanie wszystkich aukcji Allegro - wystawionych z Allegro lub dowolnego systemu obsługującego aukcję - wystawianie podobnych aukcji (Sprzedaj podobną) - wystawianie aukcji na podstawie bazy towarowej w RAKSSQL - wiązanie towaru wystawionego na Allegro z towarem w RAKSSQL - przenoszenie sprzedaży Allegro w formie zamówień do RAKSSQL - wystawianie komentarzy Funkcjonalność Allegro dostępna jest w Panelu Administracyjnym zakładka WWW>> Aukcje>>Allegro.pl.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
1 3 z 3
platforma B2B, e-commerce

Wymiana relacji biznesowych pomiędzy partnerami za pośrednictwem sieci oraz nowoczesnych aplikacji i systemów w dzisiejszych czasach stała się standardem. Chcąc być bliżej klienta/partnera, być bardziej otwartym na jego potrzeby dajemy narzędzie pozwalające "nie zamykać hurtowni". Moduł B2B jest nowoczesnym oprogramowaniem pozwalającym na udostępnienie części systemu RAKSSQL klientom firmy. Zastosowanie B2B pozwala na prowadzenie relacji biznesowych w trybie 24 godzin na dobę przez 365 dni w roku.

Płatności on-line
Platnosci.pl - to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL