e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.5.113

Numer asc Etykieta Typ
EC-101
Dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2009.2.8.811
Dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2009.2.8.811
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-102
Błąd w ustawieniach rejestracji
Naprawa błędu w Panelu Administracyjnym związanego z edycją ustawień rejestracji.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-103
Naprawa błędu: "brak sposobów wysłania sms"
Naprawiono błąd w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia>>Ustawienia SMS pole select Sposób wysyłania SMS-a: nie zawierało żadnej opcji do wybrania przez co konfiguracja wysyłania wiadomości sms była niemożliwa.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-104
Dostosowanie e-commerce od wersji RAKSSQL 2008.2.0.634
W wyniku wprowadzenia w RAKSSQL wersja 2009.2.0.798 zmiany w strukturze firmowej bazy danych, a dokładnie w tabeli GM_KONTRAHENCI polegającej na dodaniu pól MAXDOKKRED_PRZETERM i MAXKRED_PRZETERM, które nie mogą mieć wartości NULL. E-commerce po dostosowaniu zapytań mogło działać tylko z RAKSSQL od tej wersji wzwyż. Obecnie dzięki analizie struktury tabeli GM_KONTRAHENCI zapewniono kompatybilność e-commerce z wersjami RAKSSQL od 2008.2.0.634.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-105
Tworzenie rachunku bankowego z nazwa banku, który nie figuruje w kartotece BANKI
W związku z usunięciem w RAKSSQL kartoteki banków w e-commerce dodano stałą definicje banków i oddziałów. Dla rachunków bankowych dla których zostanie odnaleziona definicja banku w globalnej bazie danych to zostanie wyświetlona odnaleziona nazwa w przeciwnym wypadku nazwa banku zostanie pobrana ze stałych definicji banków zawartych w e-commerce. Definicje banków będą aktualizowane wraz z e-commerce. Gdy definicja banku nie zostanie odnaleziona w stałych e-commerce w tym miejscu wyświetli się opis rachunku bankowego.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-106
Naprawa błędu: Error Msg: Dynamic SQL Error SQL error code = -206 Column unknown WWW_ZK_ID At line 1, column 22
Naprawiono błąd występujący przy składaniu zamówienia. W chwili wystąpienia błędu e-commerce zgłaszał następujący komunikat: Error Msg: Dynamic SQL Error SQL error code = -206 Column unknown WWW_ZK_ID At line 1, column 22
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-107
Naprawa błedu: Error Msg: Dynamic SQL Error SQL error code = -206 Column unknown GM_KONTRAHENCI_ID At line 1, column 30.
Naprawiono błąd: Error Msg: Dynamic SQL Error SQL error code = -206 Column unknown GM_KONTRAHENCI_ID At line 1, column 30, pojawiający się przy dodawaniu kontrahentów do bazy danych w module mobilnego handlowca.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-108
Naprawa błędu: Dynamic SQL Error SQL error code = -206 Column unknown O.TEXT At line 1, column 258
Naprawiono błąd Dynamic SQL Error SQL error code = -206 Column unknown O.TEXT At line 1, column 258, który pojawiał się przy wyszukiwaniu towarów w przypadku szukania po frazie w opisie.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-109
Błąd w newsletterze: Wybierz grupę operacji
Naprawiono błąd występujący w newsletterze. Dla wiadomości wysyłanych do klientów powiązanych z wstawianiem operacji do modułu CRM RAKSSQL, pomimo wybrania rodzaju grupy operacji e-commerce informował o braku wyboru grupy operacji.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-110
Naprawa błędu: violation of FOREIGN KEY constraint "R3_CONTACTS_GROUP_ID_FK" on table "R3_CONTACTS"
Naprawiono błąd: violation of FOREIGN KEY constraint "R3_CONTACTS_GROUP_ID_FK" on table "R3_CONTACTS", który występował w specyficznych sytuacjach. Jeżeli w Panelu Administracyjnym wybrano grupę dla firm lub klientów indywidualnych rejestrujących się w e-commerce, którą następnie usunięto z poziomu RAKSSQL wówczas w momencie rejestracji występował powyższy błąd. Wyeliminowano ten problem przez sprawdzenie czy ustawiona grupa faktycznie istnieje w bazie danych.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-111
Błąd logowania do allegro w przypadku gdy hasło zawierało polskie znaki
Naprawiono błąd występujący podczas logowania się do serwisu Allegro.pl za pomocą hasła zawierającego polskie znaki. Pojawiał się wówczas komunikat o błędzie: ERR_USER_PASSWD Zła nazwa użytkownika lub hasło!
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-112
Naprawiono błąd związany z wyświetlaniem kontrahentów, zamówień i faktur dla mobilnego handlowca
Po aktualizacji e-commerce występował błąd związany z wyświetlaniem kontrahentów, rozrachunków, zamówień i faktur w panelu mobilnego handlowca. Powodem występowania błędu był brak wybranego profilu uprawnień w Panelu Administracyjnym.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-113
Drzewo grup towarowych [ADMIN]
Naprawiono błąd pojawiający się przy zapisie kategorii które mają być wyświetlane w e-commerce. Jeżeli kategoria miała zaznaczone podgrupy, a jej nie rozwinięto to w momencie zapisu odznaczało te kategorie i w konsekwencji nie wyświetlały się w drzewie kategorii.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
platforma B2B, e-commerce

Wymiana relacji biznesowych pomiędzy partnerami za pośrednictwem sieci oraz nowoczesnych aplikacji i systemów w dzisiejszych czasach stała się standardem. Chcąc być bliżej klienta/partnera, być bardziej otwartym na jego potrzeby dajemy narzędzie pozwalające "nie zamykać hurtowni". Moduł B2B jest nowoczesnym oprogramowaniem pozwalającym na udostępnienie części systemu RAKSSQL klientom firmy. Zastosowanie B2B pozwala na prowadzenie relacji biznesowych w trybie 24 godzin na dobę przez 365 dni w roku.

Płatności on-line
Platnosci.pl - to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL