e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.5.227

Numer asc Etykieta Typ
EC-221
Zerowanie godziny w dacie/czasie rejestracji zamówienia
Parametr pozwalający na zerowanie godziny rejestracji zamówienia. Po zaznaczeniu parametru wszystkie rejestrowane zamówienia będą miały godzinę rejestracji= 00:00:00:00. W chwili obecnej zamówienia zapisywane w RAKSSQL posiadają taki zapis. Parametr dostępny jest w Panelu Administracyjnym sekcja Ustawienia>>Ustawienia zamówień>>Zeruj godzinę w dacie rejestracji zamówienia.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-222
Dokumenty w formacie pdf
Została dodana możliwość pobrania/wydrukowania dokumentów w formacie pdf publikowanych w e-commerce – zamówienia, faktury, oferty.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-223
Rejestracja e-commerce
Wprowadzono obowiązkową rejestrację licencji e-commerce w przeciągu 60 dni od daty wczytania licencji. Rejestracji dokonuje się z poziomu Panelu Administracyjnego sekcja Start.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-224
Numeracji kont FK – mobilni handlowcy
Naprawiono numerację kont FK kontrahentów dodawanych przez mobilnego handlowca. W przypadku ustawionego parametru kolejnego numeru konta FK kontrahenta w parametrach firmy numer konta FK był generowany o jeden większy od zapisanego w parametrach. W konsekwencji podczas dodawania kontrahenta z RAKSSQL występował błąd powielenia konta FK kontrahenta.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-225
Optymalizacja e-commerce
W Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia dodano nową sekcję – Optymalizacja e-commerce. Optymalizacja pozwala na przyśpieszenie generowania podstron e-commerce. Przyśpieszenie pracy e-commerce polega na cache'owaniu poszczególnych elementów systemu.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-226
Wczytywanie kartoteki kontrahentów [ADMIN]
Przyśpieszono wczytywanie kartoteki kontrahentów w Panelu Administracyjnym.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-227
Wyświetlanie stanu towarów z wybranych magazynów
Funkcjonalność pozwalająca na umożliwienie wybrania magazynów z których będzie wyświetlany stan towaru w e-commerce. Funkcjonalność dostępna w Panelu Administracyjnym sekcja Ustawienia>>Opcje wyświetlania e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
1 z 2
platforma B2B, e-commerce

Wymiana relacji biznesowych pomiędzy partnerami za pośrednictwem sieci oraz nowoczesnych aplikacji i systemów w dzisiejszych czasach stała się standardem. Chcąc być bliżej klienta/partnera, być bardziej otwartym na jego potrzeby dajemy narzędzie pozwalające "nie zamykać hurtowni". Moduł B2B jest nowoczesnym oprogramowaniem pozwalającym na udostępnienie części systemu RAKSSQL klientom firmy. Zastosowanie B2B pozwala na prowadzenie relacji biznesowych w trybie 24 godzin na dobę przez 365 dni w roku.

Płatności on-line
Platnosci.pl - to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL