e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.5.410

Numer asc Etykieta Typ
EC-401
Poprawiono dodawanie tabel kursów walut do e-commerce
W związku ze zmianą adresu strony przez serwis NBP, e-commerce nie pobierał poprawnie danych o kursach walut.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-402
Kursy walut w e-commerce
Dodano możliwość wyboru waluty przy przeglądaniu kartoteki towarów/produktów w e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-403
Teksty w e-commerce [ADMIN]
W Panelu Administracyjnym została dodana możliwość wpisywania komunikatów systemowych występujących w e-commerce. Funkcjonalność znajduje się w zakładce Słowniki >> Teksty e-commerce i komunikaty systemowe.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-404
Kopia baz danych firmy z poziomu e-commerce
Dodano możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa firmowej bazy danych oraz bazy załączników z poziomu e-commerce. Opcja dostępna w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia >> Ustawienia administratora.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-405
Wyświetlanie ceny netto na liście towarów przy włączonej opcji zaokrąglania cen
Naprawiono błąd występujący przy włączonej opcji zaokrąglania cen. Błąd polegał na wyświetlaniu takiej samej ceny netto i brutto przy włączonej opcji.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-406
Brak rabatu ustawionego dla grupy kontrahentów na grupę towarów
Poprawiono błąd związany z wyświetlaniem towarów, które posiadały ustawienie ceny i rabatu na grupę towarów. Przy takim ustawieniu e-commerce nie uwzględniał parametru i wyświetlał domyślną cenę z ustawień.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-407
Dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2009.4.2.832
Dostosowano e-commerce do najnowszej wersji RAKSSQL 2009.4.2.832, zmiany obejmują przede wszystkim sposób rezerwacji towaru na zamówieniach. Zachowano kompatybilność ze starszymi wersjami RAKSSQL.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-408
Sposób liczenia zamówień netto/brutto
Dodano nową opcję związaną ze sposobem liczenia zamówień. W Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia >> Ustawienia zamówień >> Sposób liczenia zamówień internetowych: opcja Od netto dla płatników VAT, od brutto dla reszty. W przypadku złożenia zamówienia przez kontrahenta będącego płatnikiem VAT zamówienie będzie złożone za sposobem liczenia od netto w reszcie przypadków zamówienia będą liczone od brutto.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-409
Naprawa - sposób rezerwacji towaru
W systemie RAKSSQL zmieniono sposób rezerwacji towaru na zamówieniach. Dotychczas e-commerce przy wyświetlaniu stanu towaru nie uwzględniał dnia do którego była rezerwacja - w dniu do którego była rezerwacja e-commerce pozwalał na składanie zamówień oraz rezerwowanie "już zarezerwowanego" towaru.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-410
Parametr "Po zalogowaniu przejdź do"
Dodano parametr w Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia >> Rejestracja pozwalający wskazać stronę e-commerce na którą użytkownik będzie przenoszony po zalogowaniu. Domyślnie użytkownik jest przenoszony na stronę ze swoimi danymi, opcja pozwala na wpisanie dowolnego adresu URL pochodzącego z e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
RAKSSQL, e-commerce

RAKSSQL jest systemem w pełni zintegrowanym, dane z każdego obszaru działalności: sprzedaży, obsługi magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac trafiają w jedno miejsce, gdzie mogą być dowolnie przetwarzane. Dzięki integracji każdy z obszarów przedsiębiorstwa korzysta na bieżąco z potrzebnych informacji np. sprzedawca w każdej chwili może sprawdzić stan rozrachunków z klientem, księgowa automatycznie księgować dokumenty sprzedaży, magazynier monitorować stany i generować zamówienia do dostawców.

RAKSSQL powstał na bazie 18-letnich doświadczeń firmy RAKS w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem. To produkt całkowicie polski, idealnie dostosowany do krajowych realiów gospodarczych jak również standardów Unii Europejskiej.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL