e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.5.305

Numer asc Etykieta Typ
EC-301
Poprawiono błąd logowania do administratora
Poprawiono błąd logowania się do administratora e-commerce. Po zainstalowaniu nowej wersji następowała pętla przekierowań która uniemożliwiała zalogowanie do systemu jeśli była wczytana licencja i upłynęło 60 dni od daty wczytania pliku licencyjnego.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-302
Poprawiono generowanie linków w e-commerce działającym na serwerze IIS
Jeśli e-commerce działał na serwerze IIS i w urla do towarów wystepował znak "+" serwer wyświetlał stronę 404, że plik nie został odnaleziony na serwerze.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-303
Weryfikacja licencji na serwerze IIS
Poprawiono błędną weryfikację adresu IP na jaki została wystawiona licencja jeśli e-commerce był uruchamiany na serwerach IIS.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-304
Poprawiono błąd doCheckNewAuctionExt pojawiający się przy wystawaianu akcji nie w sklepie na allegro.
Uwaga doCheckNewAuctionExt zwróciła komunikat o błędzie: ERR_INVALID_DURATION_TIME the duration of auction is incorrectly specified.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-305
Poprawiono błąd pobierania kategorii jeśli użytkownik nie posiadał sklepu na allegro.pl
Jeśli użytkownik allegro nie miał założonego sklepu w serwisie aukcyjnym, przy próbie pobrania kategorii sklepowych zgłaszany był błąd.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
RAKSSQL, e-commerce

RAKSSQL jest systemem w pełni zintegrowanym, dane z każdego obszaru działalności: sprzedaży, obsługi magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac trafiają w jedno miejsce, gdzie mogą być dowolnie przetwarzane. Dzięki integracji każdy z obszarów przedsiębiorstwa korzysta na bieżąco z potrzebnych informacji np. sprzedawca w każdej chwili może sprawdzić stan rozrachunków z klientem, księgowa automatycznie księgować dokumenty sprzedaży, magazynier monitorować stany i generować zamówienia do dostawców.

RAKSSQL powstał na bazie 18-letnich doświadczeń firmy RAKS w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem. To produkt całkowicie polski, idealnie dostosowany do krajowych realiów gospodarczych jak również standardów Unii Europejskiej.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL