e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.6.017

Numer asc Etykieta Typ
EC-001
Brak pozycji na stronie z informacją o zamówieniu
Naprawiono błąd występujący na stronie ze szczegółami zamówienia w panelu użytkownika nie były wyświetlane zamówione pozycje tylko sama główka zamówienia. Błąd był związany ze zmianą sposobu rezerwacji towarów i zapytanie pobierające informacje o pozycjach zwracało komunikat o błędzie: Dynamic SQL Error SQL error code = -206 Column unknown REZERWACJA At line 1, column 147. in /usr/share/emarket/class/RaksZamowienieClass.php on line 937
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-002
Poprawiono nadawanie numeru dokumentu zamówienia dla zamówień składanych przez e-commerce
Został poprawiony sposób wypełniania pola NR_DOK_REZERWACJI tabeli GM_REZERWACJE będący numerem złożonego zamówienia. Wpisywany do bazy numer nie zawierał dotychczas kodu dokumentu zamówienia (ZK).
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-003
Optymalizacja procesu składania zamówienia
Przyśpieszono proces zapisu zamówienia w bazie danych. We wcześniejszych wersjach operacja ta trwała do kilku sekund, w obecnej wersji czas zapisu waha się w granicy jednej sekundy.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-004
Możliwość usuwania logów z poziomu administratora
Ponieważ w trakcie korzystania z e-commerce liczba logów może znacząco zwiększyć rozmiar bazy danych zwłaszcza przy dużej liczbie osób odwiedzających stronę, stąd dodano możliwość usuwania wielu logów z poziomu administratora. Można za jednym razem usunąć wszystkie logi lub z uwzględnieniem kryteriów wyszukiwania.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-005
Poprawiono bład zapisu zamówienia jeśli podano za numer telefonu kontaktowego przekraczający 20 znaków
Przy finalizacji zamówienia jeśli został podany za długi numer telefonu to zapis zmówienia zwracał następujący błąd: Error Msg: arithmetic exception, numeric overflow, or string truncation i nie udawało się zapisać zamówienia.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-006
Przyśpieszono generowanie pliku csv
Przyśpieszono generowanie pliku csv.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-007
Usunięto komunikaty ostrzegające o nie udanym nadaniu uprawnień do tabel w bazie danych
W trakcie aktualizacji e-commerce przy nadawaniu uprawnień do bazy danych system informował o niepowodzeniu wykonania zapytania co wprowadzało niepotrzebne zamieszanie dla osób administrujących e-commerce. Obecnie te komunikaty są zapisywane w bazie danych i nie niepokoją użytkownika.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-008
Poprawiono system kontroli uprawnień dla mobilnych handlowców
Nie były brane pod uwagę uprawnienia dotyczące edycji zamówienia oraz wyświetlania zamówienia. Jeśli handlowiec miał odznaczoną opcję wyświetlenia zamówienia i jego edycji to i tak miał możliwość wykonania tych akcji.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-009
Poprawiono wyświetlanie kosztów transportu w aukcjach wystawianych na allegro
Na stronie z potwierdzeniem wystawienia przedmiotu na allegro oraz na stronie ze szczegółami aukcji nie były wyświetlane koszty transportu, co mogło powodować mylne wrażenie że koszty te nie zostały poprawnie podane w formularzu wystawiania aukcji.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-010
Opcja logowania wysyłanych wiadomości e-mail z e-commerce
W administratorze w ustawieniach wysyłania poczty dodano możliwość włączenia logowania w logach e-commerce wiadomości e-mail wysyłanych przez e-commerce. Domyślnie jest logowana informacja o nie wysłaniu wiadomości.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-011
Rejestracje tymczasowe
W administratorze zakładka WWW dodano możliwość przeglądania rejestracji tymczasowych. Tzn. takich które nie zostały potwierdzone przez klientów. Mamy możliwość skasowania rejestracji i potwierdzenia jej w imieniu klienta.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-012
Zamówienia tymczasowe
W administratorze na zakładce WWW dodano możliwość wyświetlenia zamówień tymczasowych. Są to zamówienia złożone przez osoby bez założonego konta i oczekują na potwierdzenie przez kliknięcie w link w wiadomości wysłanej do klienta. Można usunąć takie zamówienia oraz potwierdzić w imieniu klienta.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-013
Przetestowanie i dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2009.4.14.850
Przetestowanie i dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2009.4.14.850
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-014
Załączanie obrazków w wysyłanym newsletterze
Poprawiono błąd załączania obrazków w wysyłanym newsletterze. Problem polegał że obrazki były kumulowane przy wysyłaniu do kilku osób i każda kolejna osoba otrzymywała w mailu swoje obrazki plus te które zostały załączone poprzednim odbiorcom.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-015
Parametr wyświetlaj błędy PHP w ustawieniach administracyjnych e-commerce.
Nowy parametr w administratorze pozwalający zmienić dyrektywę display_errors PHP bezpośrednio z e-commerce bez potrzeby modyfikowania pliku php.ini. Parametr ten włącza/wyłącza wyświetlanie błędów PHP w oknie przeglądarki. W trybie produkcyjnym zaleca się ustawienia tego parametru w opcji N aby błedy nie były pokazywane klientom sklepu a logowane w logach apache'a
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-016
Zamówienia wewnętrzne dla klientów B2B
Zamówienia wewnętrzne dla klientów B2B
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-017
Poprawiono wyświetlanie statystyk oglądania towarów w e-commerce
Przy próbie wyświetlenia oglądalności towarów za zadany okres występował błąd.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
E-sklep, e-commerce dobry start

E-sklep jest podstawowym modułem aplikacji e-commerce dla systemu RAKSSQL przeznaczonym do uruchomienia sklepu internetowego w oparciu o dane dostarczane przez RAKSSQL Sprzedaż. Moduł e-sklep posiada pełną integrację z systemem RAKSSQL danych odbywa się w trybie on-line. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania jakim jest RAKSSQL e-commerce użytkownik systemu ma możliwość prezentowania zawsze aktualnej oferty zarówno cenowej jak i asortymentowej. Potencjał, którego dostarcza sieć Internet w połączeniu z możliwościami systemu RAKSSQL stwarza firmom możliwość nieograniczonego czasowo zawierania transakcji, pozyskiwania klientów. Z naszymi rozwiązaniami firma może prowadzić działalność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL