e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.6.115

Numer asc Etykieta Typ
EC-20
Nowy widok - zamówienia złożone przez handlowca
Przez firmę Topronic został zgłoszona potrzeba wyświetlenia zamówień tylko zamówień składanych przez mobilnego handlowca.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-40
Rozwijanie drzewka kategorii Allegro przy wystawianiu aukcji z e-commerce
Przy wystawianiu akcji z e-commerce nie można było wybrać kategorii w której miał być wystawiony towar ponieważ przy próbie rozwinięcia drzewka występował błąd: "TypeError: xmlRoot.getElementsByTagName is not a function". Sytuacja pojawiała się jeśli do systemu zalogowano się jako użytkownik z dostępem do funkcji allegro.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-42
Integracja e-commerce z porównywarką cen okazje.info
Została przygotowana szybka integracja dla klientów e-commerce z porównywarką cen Okazje.info.pl. Serwis Okazje.info.pl to sposób na promocję sklepu internetowego. Na stronach porównywarki okazje.info.pl prezentowane są oferty sklepów internetowych, marketów, hurtowni, ich lokalizację, informacje o wyprzedażach oraz gazetki promocyjne. W każdej z kategorii tematycznych internauci znajdują interesujące ich towary i sklepy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nawet ci niezdecydowani mogą zasięgnąć opinii innych klientów czy ekspertów bądź poszerzyć swoją wiedzę dzięki zamieszczonym w serwisie poradom lub recenzjom video. Do rozpoczęcia współpracy wystarczy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny sklepu http://www.okazje.info.pl/s/rejestracja.html i skonfigurować w e-commerce odpowiedni eksport oferty.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-43
Odrębne płatności dla platformy B2B
Funkcjonalność potrzebna aby dla klientów hurtowych wyłączyć opcje płatności internetowych. Opcja potrzebna dla klientów prowadzących sprzedaż hurtową, aby nie płacić prowizji.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-48
Wyświetlenie wersji RAKSSQL w Panelu Administracyjnym
Dodana została informacja o zainstalowanej wersji RKASSQL. Informacja dostępna jest w Panelu Administracyjnym zakładka Informacje.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-49
Brak informacji o zdjęciu, promocji i opisie towaru w katalogu produktów
W katalogu produktu nie wyświetlała się o informacja o tym, że towar jest w promocji posiada opis czy zdjęcie pomimo że towar miał dodany opis czy zdjęcie. Błąd został usunięty.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-50
Przetestowanie i dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2010.0.0.856
Przetestowanie i dostosowanie e-commerce do nowej wersji RAKSSQL 2010.0.0.856.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-52
Zmiana komunikatu wyświetlanego przy wyborze płatności za pobraniem
Zmieniono komunikat wyświetlany po wybraniu płatności za pobraniem. Standardowo po wybraniu płatności za pobraniem wyświetlał się komunikat: Zamówienie zostało przekazane do realizacji, jego numer to: NUMER_ZAMOWIENIA Towary zostaną wysłane niezwłocznie po otrzymaniu przez nas przelewu na kwotę KWOTA na konto: BANK_NAZWA, NUMER_KONTA. NAZWA_FIRMY, ADRES_FIRMY. W opisie przelewu prosimy wpisać numer zamówienia: NUMER_ZAMOWIENIA. W obecnej wersji komunikat został zastąpiony następującym: Średni termin dostawy towarów to 2-3 dni robocze. W przypadku wydłużenia się tego czasu, prosimy o kontakt z pracownikiem firmy pod numerem telefonu: FIRMA_TELEFON lub mailowo na adres: FIRMA_EMAIL.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-53
Przyśpieszenie generowania pliku ofert do porównywarek cen
W chwili obecnej tak jak to było z plikami csv, oferty do zewnętrznych serwisów takich jak ceneo, nokaut czy skąpiec generują się dość długo i powodują spowolnienie pracy nie tylko e-commerce ale także całej bazy danych firebird co przekłada się na efektywność pracy programu RAKSSQL.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-54
Zawieszanie bazy Firebird w trakcie pracy w Panelu Administracyjnym
W kilku odnotowanych przypadkach zdarzało się, że podczas pracy w Panelu Administracyjnym następowało zawieszenie bazy danych Firebird. Problem najprawdopodobniej został usunięty. Ze względu na trudności z diagnozą podczas jakich operacji następowało zawieszenie bazy danych rozwiązanie/naprawa błędu nie jest potwierdzona w 100%. Dokonane zmiany oraz liczne próby/testy w wersji obecnej nie wykazały występującego wcześniej problemu.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-55
Sprawdzenie aktywnych połączeń z bazą danych przed aktualizacją bazy (PHP5)
Nakładanie kluczy obcych na na pola tabeli w bazide firebird wymaga aby było aktywne tylko jedno połączenie do bazy danych aby udało się taką operację wykonać. Dlatego nie może być otwarty program RaksSQL lub inny (IBexpert) który korzysta z aktualizowanej bazy danych. W takim wypadku aktualizacja bazy danych się nie powiedzie a skrypt zatrzyma się na jakimś zapytaniu i dopiero odtworzenie bazy danych i ponowne rozpoczęcie aktualizacji pozwoli podnieść wersje e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-56
Ceneo.pl - generowanie pliku XML - dodanie parametru: availability
Usprawniono generowanie pliku XML przesyłanego do Ceneo.pl. W pliku XML należy dodać nową sekcję dla każdego produktu. Sekcja powinna być umieszczona w odpowiednim miejscu - tak jak w załączniku. Możliwe 3 wartości liczbowe: 1 (oznacza dostępny od ręki) 7 (oznacza dostępny do tygodnia) 14 (oznacza dostępny powyżej tygodnia) Status_dostepnosci
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-58
Zmiana wyglądu Panelu Administracyjnego e-commerce
Zmiana wyglądu Panelu Administracyjnego. Zostały ujednolicone arkusze stylów CSS oraz szablony SMARTY wyświetlające dane.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-59
Brak nowo dodanych kodów dokumentów w e-commerce
W wersjach RAKSSQL wydanych po wersji 2009.2.12.819 nowo dodane kody dokumentów zamówień nie były widoczne w e-commerce. W związku z unifikacją kodów dokumentów w RAKSSQL, wszystkie definicje zostały przeniesione z tabeli GM_KODY do tabeli R3_KODY_DOK i nowe rodzaje dokumentów są zapisywane w tabeli R3_KODY_DOK. E-commerce dotychczas korzystał ze starej tabeli w której pozostawiono stare definicje i nie widział nowo dodanych kodów dokumentów.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-62
Integracja z porównywarkami w cenie licencji e-commerce
Od poniższej wersji została udostępniona funkcjonalność integracji z porównywarkami cen w cenie licencji e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
porównywarki cen, e-commerce, e-sklep

Podniesienie sprzedaży w e-sklep'ie jest niewątpliwie domeną każdego sprzedawcy jedną z dróg, która może zwiększyć sprzedaż jest integracja e-sklep'u z porównywarkami cen. Dostosowaliśmy RAKSSQL e-commerce moduł e-sklep do współpracy z najbardziej popularnymi porównywarkami cen w Polsce. E-sklep współpracuje z Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Radar.

płatności on-line
E-sklep obsługuje następujące płatności on-line: mTransfer, płatności AllPay - karty płatnicze: Visa, Diners Club, MasterCard / EuroCard, JCB, PBK Styl, PolCard; płatności AllPay - e-przelewy: SEZAM, Płacę z Inteligo, Pekao24, MultiTransfer, MilleNet, Przelew2, Deutsche Bank PBC S.A., ING Bank Śląski, KB24, Płać z Nordea, Inteligo, Przelew z BPH, Lukas Bank, CitiBank

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL