e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.6.511

Numer asc Etykieta Typ
EC-163
Możliwość definiowania cech towarów z poziomu e-commerce
W Panelu Administracyjnym zakładka słowniki, sekcja Słowniki RAKS została dodana opcja przeglądania, dodawania, edycji oraz usuwania cech towarów programu RAKSSQL.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-164
Możliwość definiowania wartości cech z poziomu e-commerce
Dodano nową opcję pozwalająca na zarządzanie słownikiem cech z poziomu e-commerce. W Panelu Administracyjnym zakładka słowniki, sekcja Słowniki RAKS została dodana możliwość przeglądania, dodawania, edycji oraz usuwania wartości cech towarów zdefiniowanych w systemie RAKSSQL.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-165
Przeglądanie zdefiniowanych stawek VAT
W Panelu Administracyjnym zakładka słowniki, sekcja słowniki RAKS została dodana opcja przeglądania stawek VAT. Opcja nie pozwala na kasowanie, modyfikację ani dodawanie stawek podatku VAT.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-166
Problem z polskimi znakami w opisach www
Naprawiono błąd polegający na błędnym wyświetlaniu opisów towarów/produktów zawierających polskie znaki. Przy edycji opisów produktów/towarów na potrzeby e-commerce zastosowanie polskich znaków powodowało błędne zapisanie opisu w bazie danych.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-168
Błąd przy wyświetlaniu rozrachunków danego kontrahenta przez mobilnego handlowca
Naprawiono błąd występujący przy próbie wyświetlenia rozrachunków danego kontrahenta występował błąd: Warning: ibase_query() [function.ibase-query]: Dynamic SQL Error SQL error code = -204 Table unknown R3_CONTACTS At line 1, column 36. in /data/projects/raks.solution-4u.com/htdocs/class/RaksRozrachClass.php on line 92
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-169
Błąd separacji adresów e-mail w newsletterze.
Podczas wykorzystywania opcji newsletter'a (wysyłanie maili na dodatkowe adresy) występował błąd separacji adresów podczas stosowania znaków białych (spacja, enter, tabulator). E-commerce nie interpretowało poprawie takiego rodzaju separatora. Poprawnie działały separatory - średnik, przecinek.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-170
Wysyłanie wiadomości e-mail z e-commerce po bezpiecznym protokole SSL
Korzystając z wysyłania poczty z wykorzystaniem serwera SMTP z e-commerce nie można było wysłać wiadomości jeśli w ustawieniach serwera SMTP jest włączone zabezpieczenie SSL. W ustawieniach administratora w sekcji "Ustawienia wysyłania poczty" została dodana opcja "Bezpieczeństwo połączenia" umożliwiająca włączenie szyfrowania połączenia z serwerem SMTP podczas wysyłania wiadomości.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-171
W katalogu e-commerce nie była pobierana cena kontrahenta
Naprawiono błąd występujący podczas wyświetlania katalogu e-commerce. Katalog nie był wyświetlany według cen ustalonych dla kontrahenta, a wyświetlał się w cenie podstawowej ustalonej w e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-174
Możliwość zdefiniowania innych grup towarowych wyświetlanych w e-commerce dla klientów e-sklep i klientów b2b
W Panelu Administracyjnym zakładka ustawienia w sekcji drzewo kategorii dodano możliwość wybrania oddzielnych kategorii, które mają być wyświetlane dla klientów b2b i klientów e-sklep'u. W przypadku wyświetlania tych samych grup klientom e-sklep'u i b2b nie ma potrzeby wybierania grup dla poszczególnych klientów.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-175
Dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2011.0.6.887
Dostosowano e-commerce do nowej wersji RAKSSQL 2011.0.6.887
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-176
Banery reklamowe poprawiono przesyłanie plików na serwer
Przy edycji i dodawaniu banerów nie działało poprawnie przesyłanie plików na serwer, można było jedynie wybrać plik jeśli został skopiowany do katalogu images/banery/flash lub images/banery/obrazki ręcznie.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
powiadomienia SMS, centrum SMS

Każdy z modułów RAKSSQL e-commerce może być skonfigurowany z usługą powiadamiania klientów o operacjach związanych z zamówieniami przez krótkie wiadomości tekstowe SMS na telefon komórkowy. W Panelu Administracyjnym dodaliśmy opcję bezpośredniego wysyłania SMS'ów do kontrahenta. Powiadomienia mogą być skonfigurowane z dedykowaną platformą do masowego wysyłania SMS lub z telefonem w sieci PLAY.

Płatności on-line, platnosci.pl
Platnosci.pl - to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL