e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.6.511

Numer asc Etykieta Typ
EC-163
Możliwość definiowania cech towarów z poziomu e-commerce
W Panelu Administracyjnym zakładka słowniki, sekcja Słowniki RAKS została dodana opcja przeglądania, dodawania, edycji oraz usuwania cech towarów programu RAKSSQL.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-164
Możliwość definiowania wartości cech z poziomu e-commerce
Dodano nową opcję pozwalająca na zarządzanie słownikiem cech z poziomu e-commerce. W Panelu Administracyjnym zakładka słowniki, sekcja Słowniki RAKS została dodana możliwość przeglądania, dodawania, edycji oraz usuwania wartości cech towarów zdefiniowanych w systemie RAKSSQL.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-165
Przeglądanie zdefiniowanych stawek VAT
W Panelu Administracyjnym zakładka słowniki, sekcja słowniki RAKS została dodana opcja przeglądania stawek VAT. Opcja nie pozwala na kasowanie, modyfikację ani dodawanie stawek podatku VAT.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-166
Problem z polskimi znakami w opisach www
Naprawiono błąd polegający na błędnym wyświetlaniu opisów towarów/produktów zawierających polskie znaki. Przy edycji opisów produktów/towarów na potrzeby e-commerce zastosowanie polskich znaków powodowało błędne zapisanie opisu w bazie danych.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-168
Błąd przy wyświetlaniu rozrachunków danego kontrahenta przez mobilnego handlowca
Naprawiono błąd występujący przy próbie wyświetlenia rozrachunków danego kontrahenta występował błąd: Warning: ibase_query() [function.ibase-query]: Dynamic SQL Error SQL error code = -204 Table unknown R3_CONTACTS At line 1, column 36. in /data/projects/raks.solution-4u.com/htdocs/class/RaksRozrachClass.php on line 92
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-169
Błąd separacji adresów e-mail w newsletterze.
Podczas wykorzystywania opcji newsletter'a (wysyłanie maili na dodatkowe adresy) występował błąd separacji adresów podczas stosowania znaków białych (spacja, enter, tabulator). E-commerce nie interpretowało poprawie takiego rodzaju separatora. Poprawnie działały separatory - średnik, przecinek.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-170
Wysyłanie wiadomości e-mail z e-commerce po bezpiecznym protokole SSL
Korzystając z wysyłania poczty z wykorzystaniem serwera SMTP z e-commerce nie można było wysłać wiadomości jeśli w ustawieniach serwera SMTP jest włączone zabezpieczenie SSL. W ustawieniach administratora w sekcji "Ustawienia wysyłania poczty" została dodana opcja "Bezpieczeństwo połączenia" umożliwiająca włączenie szyfrowania połączenia z serwerem SMTP podczas wysyłania wiadomości.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-171
W katalogu e-commerce nie była pobierana cena kontrahenta
Naprawiono błąd występujący podczas wyświetlania katalogu e-commerce. Katalog nie był wyświetlany według cen ustalonych dla kontrahenta, a wyświetlał się w cenie podstawowej ustalonej w e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-174
Możliwość zdefiniowania innych grup towarowych wyświetlanych w e-commerce dla klientów e-sklep i klientów b2b
W Panelu Administracyjnym zakładka ustawienia w sekcji drzewo kategorii dodano możliwość wybrania oddzielnych kategorii, które mają być wyświetlane dla klientów b2b i klientów e-sklep'u. W przypadku wyświetlania tych samych grup klientom e-sklep'u i b2b nie ma potrzeby wybierania grup dla poszczególnych klientów.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-175
Dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2011.0.6.887
Dostosowano e-commerce do nowej wersji RAKSSQL 2011.0.6.887
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-176
Banery reklamowe poprawiono przesyłanie plików na serwer
Przy edycji i dodawaniu banerów nie działało poprawnie przesyłanie plików na serwer, można było jedynie wybrać plik jeśli został skopiowany do katalogu images/banery/flash lub images/banery/obrazki ręcznie.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
platforma B2B, e-commerce

Wymiana relacji biznesowych pomiędzy partnerami za pośrednictwem sieci oraz nowoczesnych aplikacji i systemów w dzisiejszych czasach stała się standardem. Chcąc być bliżej klienta/partnera, być bardziej otwartym na jego potrzeby dajemy narzędzie pozwalające "nie zamykać hurtowni". Moduł B2B jest nowoczesnym oprogramowaniem pozwalającym na udostępnienie części systemu RAKSSQL klientom firmy. Zastosowanie B2B pozwala na prowadzenie relacji biznesowych w trybie 24 godzin na dobę przez 365 dni w roku.

Płatności on-line
Platnosci.pl - to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL