e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.6.608

Numer asc Etykieta Typ
EC-177
Zablokowano możliwość edycji kontrahenta "Brak" oraz "Sprzedaż detaliczna" przez mobilnego handlowca
W tabeli R3_CONTACTS, w której znajdują się dane kontrahentów są przechowywane także dwa wpisy techniczne o ID = 0 i ID = 1 (odpowiednio: Brak kontrahenta oraz Sprzedaż detaliczna). Przy wyświetlaniu kartoteki kontrahentów były wyświetlane również te dwa wpisy, a nawet możliwa ich edycja jeśli mobilny handlowiec miał skonfigurowane wyświetlanie wszystkich kontrahentów. Ze względów bezpieczeństwa taka możliwość została zablokowana.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-178
Poprawki w domyślnym szablonie e-commerce (default)
Zostało poprawione wyświetlanie szablonu przy włączonej opcji konserwacja w ustawieniach e-commerce. Jeśli została zaznaczona opcja konserwacji wyświetlał się komunikat o błędzie Fatal error: Call to undefined function select_wejscie_id() in /data/projects/raks.solution-4u.com/htdocs/include/plugins/function.lokalizacja.php on line 8, zamiast standardowej strony z informacją o konserwacji.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-179
Usprawniono wyszukiwanie towarów w e-commerce
Jeśli w ustawieniach e-commerce była zaznaczona opcja "wyświetlaj ze zdjęciem" lub "wyświetlaj dostępne", to w katalogu towarów domyślnie były pokazywane tylko towary dostępne i/lub ze zdjęciem. Jeśli klient chciał zmienić wyświetlane w katalogu produkty korzystając z formularza wyszukiwania i odznaczył któryś z checkboxów "dostępne" i/lub "ze zdjęciem". Po kliknięciu na przycisk szukaj wyświetlały się towary według wybranych kryteriów, ale po przejściu na kolejną stronę z wynikami wyszukiwania znów były pokazywane towary tylko dostępne i/lub towary ze zdjęciem, a chexkboxy "dostępne" i/lub "ze zdjęciem" były ponownie zaznaczone mimo ich wcześniejszego odznaczenia.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-180
Naprawa błędu Error Msg: Dynamic SQL Error SQL error code = -303 conversion error from string "202002-03-112"
Naprawa błędu Error Msg: Dynamic SQL Error SQL error code = -303 conversion error from string "202002-03-112", który występowął w momencie składania zamówienia przez mobilnego handlowca i podania nieprawidłowej daty realizacji (202002-03-112 lub 02020-03-2211).
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-181
Poprawiono błąd Error Msg: invalid BLOB ID wystepujący przy zapisie zamówienia
Poprawiono błąd "invalid BLOB ID" występujący przy zapisie zamówienie, gdy wygenerowany numer zamówienia już istniał w bazie danych i skrypt ponownie próbował wygenerować numer i zapisać zamówienie. Wówczas były cofane zmiany w bazie danych i tym samym utworzony wcześniej blob do zapisu uwag stawał się nieaktywny.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-182
Poprawiono zerujący się pasek postępu w trakcie wysyłania newslettera
W trakcie wysyłania newslettera jest wyświetlany pasek informujący o postępie wysyłania wiadomości. Został poprawiony błąd polegający na tym że w trakcie wysyłania newslettera pasek postępu się zerował i zaczynał pokazywać postęp wysyłania wiadomości od 0%.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-183
Przy wyświetlaniu towarów na stronie głównej były wyświetlane towary nie przeznaczone do prezentowania w e-commerce
Został poprawiony błąd polegający na wyświetlaniu towarów na stronie głównej nie przeznaczonych do prezentowania w e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-184
Dostosowanie e-commerce do wersji RAKSSQL 2011.0.14.891
E-commerce został dostosowany do nowych zmian wprowadzonych w wersji programu RAKSSQL 2011.0.14.891.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
E-sklep, e-commerce dobry start

E-sklep jest podstawowym modułem aplikacji e-commerce dla systemu RAKSSQL przeznaczonym do uruchomienia sklepu internetowego w oparciu o dane dostarczane przez RAKSSQL Sprzedaż. Moduł e-sklep posiada pełną integrację z systemem RAKSSQL danych odbywa się w trybie on-line. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania jakim jest RAKSSQL e-commerce użytkownik systemu ma możliwość prezentowania zawsze aktualnej oferty zarówno cenowej jak i asortymentowej. Potencjał, którego dostarcza sieć Internet w połączeniu z możliwościami systemu RAKSSQL stwarza firmom możliwość nieograniczonego czasowo zawierania transakcji, pozyskiwania klientów. Z naszymi rozwiązaniami firma może prowadzić działalność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL