e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko2.6.709

Numer asc Etykieta Typ
EC-140
Plugin: klienci którzy kupili ten produkt, kupili również.
Dodano plugin wyświetlający dodatkową informację o towarach, które zostały zakupione przez innych klientów wraz z towarem obecnie wyświetlanym.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-172
Wyłączenie sprawdzania numeru NIP oraz kodu pocztowego kontrahentów zagranicznych.
Usprawniono rejestrację kontrahentów zagranicznych przez wyłączenie sprawdzania poprawności numeru NIP oraz kodu pocztowego. Weryfikacja numerów dla kontrahentów z Polski pozostała bez zmian.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-185
Naprawiono błąd "no permission for read/select access to TABLE R3_CONTACTS_WORKERS" występujący przy edycji adresu.
Naprawa błędu występującego przy edycji adresu przez klienta e-commerce, przy próbie zapisu występował błąd "no permission for read/select access to TABLE R3_CONTACTS_WORKERS" i zmiana adresu nie była możliwa. Błąd nie dotyczył dodawania nowych adresów przez klienta e-commerce.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-186
Problem z otwieraniem i zapisywaniem załączników w e-commerce.
Naprawiono błąd występujący przy otwieraniu lub zapisywaniu załączników typu pdf, zip, xls, doc. E-commerce automatycznie przy próbie zapisu lub odczytu zmieniał rozszerzenie załącznika, rozszerzenia plików można było ewentualnie poprawić ręcznie.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-187
Adres e-mail na który mają być przekazywane wiadomości wysyłane z e-commerce.
W Panelu Administracyjnym e-commerce sekcja ustawienia >> Ustawienia wysyłania poczty, została dodana opcja - Adres e-mail na który mają być przekazywane wiadomości wysyłane z e-commerce. Parametr pozwala na testowe działanie systemu wysyłania wiadomości. Przy włączonym parametrze istnieje możliwość testowego sprawdzenia wyglądu oraz ogólnego przetestowania wiadomości e-mail takich jak potwierdzenie rejestracji, złożenia zamówienia.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-188
Usprawniono wyszukiwanie produktów w katalogu e-commerce.
Została poprawiona wyszukiwarka produktów w e-commerce. Przy wpisaniu frazy która składała się z kilku słów była szukana cała fraza w nazwie lub skrócie towaru, w chwili obecnej jest szukana cała fraza lub towary które zawierają wszystkie słowa frazy w nazwie dłuższe niż dwa znaki.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-189
Integracja z usługą Paczkomaty 24/7 firmy InPost
Firma InPost wprowadziła na rynek nową usługę Paczkomaty 24/7, umożliwiającą odbiór paczek przez całą dobę ze specjalnych automatów, dostępnych w całej Polsce. Usługa Paczkomaty 24/7 jest zintegrowana w e-commerce i umożliwia klientom wybranie odbioru kupionych towarów w wybranym paczkomacie dostępnym w jego lokalizacji. Paczkę można odebrać z Paczkomatu o dowolnej porze, 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w miejscu, które Klient sam wskaże w zamówieniu. Do tego - taniej niż na poczcie lub u kuriera! Obecnie działa już ponad 300 urządzeń w 108 największych polskich miastach. Aby zacząc korzysta z paczkomatów wystarczy się zarejestrowac w serwisie paczkomatów i skonfigurowac wybrany sposób dostawy z paczkomatami w panelu administracyjnym >> zakładka ustawienia >> sekcja "Formy dostawy". Należy podac adres e-mail użytkownika i hasło do konta na paczkomaty 24/7.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-191
Nowy plugin {opineo_zaproszenie}.
Dodano nowy plugin w e-commerce pozwalający na automatyczne wysyłanie zaproszeń do wystawienia opinii w serwisie Opineo.pl. Plugin najlepiej wywołać w szablonie wyświetlającym podsumowanie zamówienia w następujący sposób: {opineo_zaproszenie email=`$zamowienie->EMAIL` login="login-opineo" haslo="haslo-opineo"} Funkcja połączy się z serwerem Opineo i automatycznie dokona zgłoszenia adresu e-mail Klienta, który składał zamówienie. Po 5 dniach zostanie do klienta wysłany email z zaproszeniem do wystawienia opinii i jednorazowym linkiem prowadzącym do formularza oceny sklepu. Wywołując plugin należy przekazać swoje dane do zalogowania się na opineo, jeśli dane będą niepoprawne adres e-mail klienta nie zostanie zgłoszony i nie zostanie do niego wysłana wiadomość aby wyraził opinię na temat dokonanych zakupów w sklepie.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-192
System banerów reklamowych w cenie licencji e-commerce
Wraz z publikacją niniejszej wersji został udostępniono system banerów reklamowych w cenie licencji e-commerce. System zarządzania bannerami dostępny jest w Panelu Administracyjnym sekcja WWW > Banery reklamowe. Oprócz zarządzania banerami dostępne są również statystyki wyświetlania oraz kliknięć.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
platforma B2B, e-commerce

Wymiana relacji biznesowych pomiędzy partnerami za pośrednictwem sieci oraz nowoczesnych aplikacji i systemów w dzisiejszych czasach stała się standardem. Chcąc być bliżej klienta/partnera, być bardziej otwartym na jego potrzeby dajemy narzędzie pozwalające "nie zamykać hurtowni". Moduł B2B jest nowoczesnym oprogramowaniem pozwalającym na udostępnienie części systemu RAKSSQL klientom firmy. Zastosowanie B2B pozwala na prowadzenie relacji biznesowych w trybie 24 godzin na dobę przez 365 dni w roku.

Płatności on-line
Platnosci.pl - to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL