e-commerce dla systemu RAKSSQL
Demo on-line
RAKSSQL e-commerce pudełko góra
RAKSSQL e-commerce pudełko3.1.411

Numer asc Etykieta Typ
EC-276
Dostosowano e-commerce do nowej wersji RAKSSQL 2013.1.10.954.
Dostosowano e-commerce do nowej wersji RAKSSQL 2013.1.10.954.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-277
Strona kategorii (grupy towarowej)
Została dodana nowa funkcjonalność umożliwiająca utworzenie "strony tytułowej" dla kategorii towarowej. W Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia sekcji edycji grup dowolnych oraz grup podstawowych dodano pole umożliwiające wpisanie nazwy strony informacyjnej, która ma się wyświetlić po wejściu w daną kategorię. Nazwa strony może być zdefiniowana jako strona informacyjna w Panelu Administracyjnym lub jako plik szablonu smarty. Do szablonu mogą być pobrane towary z danej kategorii aby wyświetlić je na stronie kategorii.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-278
Błąd wysyłania wiadomości z formularza kontaktowego e-commerce
Przy wysłaniu informacji przez zakładkę kontakt pojawia się informacja "Wystąpiły następujące błędy: Został wpisany niewłaściwy kod z obrazka", podczas gdy w formularzu kontaktowym nie był wyświetlany żaden obrazek z kodem captch'a. Błąd został usunięty i przywrócono wysyłanie wiadomości z formularza kontaktowego.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-279
Błąd pluginu towary producenta
Został poprawiony plugin pobierający towary producenta. Dodano filtrowanie towarów z uwzględnieniem opcji zaznaczonych w Panelu Administracyjnym. Plugin nie uwzględniał opcji czy mają być wyświetlane w e-commerce towary dostępne i ze zdjęciem.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-281
Naprawa pobierania cen promocji i wyprzedaży dla klientów B2B
Naprawiono błąd wyświetlania promocji i wyprzedaży dla klientów B2B. Towary były wyświetlane w tej samej cenie jak dla klientów e-sklepu pomimo ustawienia w Panelu Administracyjnym innej ceny dla promocji i wyprzedaży.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-282
Możliwość dodawania cech i wartości cech w Panelu Administracyjnym e-commerce.
W Panelu Administracyjnym zakładka Słowniki sekcja Słowniki RAKS została dodana możliwość zarządzania cechami oraz wartościami cech. Dodatkowo przy edycji towaru wyświetlane są cechy przypisane do danego towaru.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-283
Parametr uwzględniaj rabat na towary w promocji
W Panelu Administracyjnym zakładka Słowniki sekcja Ustawienia cen i rabatów w formularzu definicji ustawień rabatów został dodany checkbox "Uwzględniaj rabat na towary w promocji". Parametr pozwala żeby rabat był naliczany dla towarów w promocji i z wyprzedaży. Parametr można włączyć dla rabatów na płatność, za zamówienie z internetu i newsletter.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-284
Obrazek i kod HTML dla parametru towaru
W Panelu Administracyjnym, zakładka Słowniki sekcja Parametry Towarów w formularzu definicji parametru towaru została dodana możliwość określenie kodu HTML i przesłania obrazka dla parametru. W myśl powiedzenia, że jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów parametry towarów mogą być prezentowane w formie wizualnej co przydaje się na przykład przy prezentowaniu kolorów czy informacji graficznych takich jak kategorie wiekowe lub opis przeznaczenia gry.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-285
Dodanie adresu e-mail do newsletter'a bez potrzeby zakładania konta w e-commerce
Dotychczas z newslettera e-commerce mogły korzystać tylko osoby posiadające konto w e-commerce. Od niniejszej wersji mechanizm zapisu do newsletter'a został zmieniony i zezwala na zapis bez potrzeby posiadania konta w e-commerce. W celu zapisania się na newsletter wystarczy podać adres e-mail i aktywować usługę poprzez kliknięcie w link aktywacyjny w wiadomości e-mail potwierdzającej zapis do newsletter'a.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-286
Ustawienia CAPTCHA w e-commerce
W Panelu Administracyjnym zakładka Ustawienia została dodana nowa sekcja ustawień kodu Capctha w formularzach e-commerce. Można włączyć sprawdzanie kodu z obrazka w formularzu kontaktowym, rejestracji, logowania, zgłaszania uwagi i powiadamiania znajomego o towarze. Ustawienia obrazka captch'a są dodatkowo licencjonowane.
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
EC-287
Nowy plugin do generowania skróconych linków za pośrednictwem serwisu tinyurl.com
Został dodany nowy plugin umożliwiający wygenerowanie skróconego linku za pośrednictwem serwisu internetowego www.tinyurl.com. Plugin umożliwia zamianę długich i nieprzyjaznych adresów url na łatwe do zapamiętania i łatwiejsze w użyciu np. w wiadomościach e-mail. Przykład wykorzystania pluginu: {tinyurl url="http://www.aders-sklepu.pl/dlugi-i-nieprzyjazny-adres-url?z=parametrami&roznymi=zmiennymi&przekazywanymi=w&adresie=url"} zostanie zmieniony na adres: http://tinyurl.com/p7spbgg
E-sklep:
   
B2B:
   
Mobilni handlowcy
   
google, sitemap, analytics, page rank,

RAKSSQL e-commerce posiada możliwość konfiguracji współpracy z Google Analytics, dodatkowo wyposażyliśmy e-commerce w kilka przydatnych narzędzi takich jak: sitemap, pagerank. Osoby w przedsiębiorstwach zajmujące się handlem elektronicznym (prowadzący e-sklep, administrujący platformami biznesowymi B2B) cenią sobie prowadzenie rzetelnych statystyk w oparciu o profesjonalne narzędzia. Niewątpliwie takim narzędziem jest Google Analytics.

Główna | Do góry | Powrót | Kontakt | Zamówienie | Logowanie dla partnerów | Mapa witryny | Forum
Copyright © 2007-09 Solution-4u.com, rakssql.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
| Psychoterapia | Firebird | Ec2
solution-4u.com raksSQL